PREDSTAVLJANJE CLANOVA - Introduce Yourself

Korisnikov avatar
kd23se4
Site Admin
Pridružio se: 26 Dec 2011, 00:00

Re: PREDSTAVLJANJE CLANOVA - Introduce Yourself

Postod kd23se4 » 11 Jan 2020, 13:57

Dobrodosao!

U rubrici "nasi ljubimci" mozes da predstavis svoj auto!

Korisnikov avatar
VladimirS
Drug Član
Pridružio se: 16 Mar 2014, 13:01

Postod VladimirS » 11 Jan 2020, 18:31

Dobrodošao i čestitam na kupovini! :drinks:

Korisnikov avatar
IvanJanković
Pridružio se: 06 Jan 2020, 00:03

Postod IvanJanković » 15 Jan 2020, 18:28

Hvala vam, ali mora da se saceka malo lepse vreme da bi auto mogao da se lepo vidi bez magle i smoga :D
Za sada je pretresanje auta posto naravno kojekakve sitnice fale koje bodu oci, ali auto ide super.
Hvala vam na prijemu u grupu :) Ocekujte gomilu pitanja za sve i svasta :D

Korisnikov avatar
alonso
Pridružio se: 15 Jan 2019, 00:16

Postod alonso » 15 Jan 2020, 20:09

Pozdrav Ivane :Welcome:
ovde u zadnje vreme možeš mnogo toga da pročitaš od mene o tom motoru i baš model iz 2004 ... doduše moj je B207R a tvoj predpostavljam L od 175ks ? kako god, suština i problemi su isti :grin: šta god ti bude trebalo otvaraj teme, ili se nadovezuj na one već otvorene, sigurno je neko već imao odgovor / problem o nečemu što tebe zanima, a s obzirom da ja ovog mog i dalje "češljam" i rešavam, pokrio sam veliki spekatar svega [smehks] i naravno slobodno pitaj sve što te bude zanimalo... ja ću uskoro otvoriti još dve nove teme o stvarima koje sam radio u poslednje vreme vezane za motor

Korisnikov avatar
IvanJanković

Postod IvanJanković » 16 Jan 2020, 18:47

hahahaha :D
Pa tako nekako Alonso, evo ja sam letos pazario bombarder i zbog posla nisam stigao nesto ni da ga pretresem a ni da uzivam u njemu i sada po ovom " prelepom" vremenu pretresam kojesta :D Od toga sto mi sporo rade brisaci, tj kao da imaj usamo jednu brzinu, ali eto za vikend sam malo prckao pa je sada bolje ali moze i bolje, do onog prvog utiska... " cekaj zasto mi zvucnici u vratima ne rade? " ili ti konstatacija da nema pojacala ispod sedista :D
U svakom slucaju pogledacu tvoje postove i sigurno cu naci nesto zanimljivo sto mi treba, iskreno mi je krivo hteo sam doci na skup u Vrscu ali sam dosao sa sluzbenog puta i nisam imao snage nizasta :(

Korisnikov avatar
alonso
Pridružio se: 15 Jan 2019, 00:16

Postod alonso » 16 Jan 2020, 19:09

Drugar i ja smo skoro na njegovoj korsi otvarali taj motor i probavali čišćenje i sređivanje... njemu su glavili na pola i nije mogao da ih kontroliše, sad ne glave ali ne može i dalje da ih kontroliše [smehks] moj na automatskom nekad krene prebrzo da radi, pa ga i ne korisitm... po jedno brisanje povlačenjem ručice na dole, ili na ono konstnatno što postižeš na 2 koraka gore... Što se zvučnika tiče, proveri da li ti je balans naštelovan kako treba... To se podešava na potenciometru na radiju, gde pojačavaš i smanjuješ zvuk... Povučeš ga ka sebi, onda okrećeš levo ili desno za balans, u vrtenju, kad pogodiš sredinu, osetićeš neki zubić ... Tako treba da stoji, ja sam slučajno to okrenuo, nisam ni znao da se tu šteluje i mislio sam da mi ne radi levi zvučnik [smehks]

Korisnikov avatar
IvanJanković

Postod IvanJanković » 16 Jan 2020, 21:33

hahah ne, ne sve to radi i znam za to, nego ja nemam zvucnike u vratima a ni pojacalo za njih ispod sedista, sto se brisaca tice od 3 gumice na mehanizmu dve su se pojele i tu em ulazi stroka em rade pa to sve utice na brzinu brisaca, sada rade ipak mnogo bolje :)

Povratak na “PREDSTAVLJANJE ČLANOVA - Introduce Yourself”